Yükleniyor...

ÜMRANİYE

ÜMRANİYE

ÜMRANİYE

Farmasi,ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı, sağlıklı ve kaliteli geniş ürün portföyü ve kazançlı iş fırsatı ile herkesin hayatına ve hayallerine dokunabilen bir marka. İnsanların özellikle kadınların hayallerinden ilham alarak geliştirilen ürünler ve kazançlı iş modeli ile insanlara kendi potansiyel ve güzelliklerini keşfedebilecek essiz bir fırsat sunuyor.

Farmasi ve Dr. Cevdet Tuna markaları tüm ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarında ve çevre dostu yöntemlerle üretiliyor. Üretimin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde test yapmadığını PETA’dan aldığı ‘Cruelty Free (Hayvanlar Üzerinde Test Yapılmaz)’ sertifikasıyla kanıtlıyor. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından diğer verilen sertifikalar da formüllerin güvenilirliğini tescil ediyor.

Farmasi, zengin ürün çeşitliliğiyle her zevke ve ihtiyaca yönelik makyaj, cilt bakım, saç bakım, kişisel bakım, parfüm, gıda takviyesi, Dr. Cevdet Tuna’dan özel formüllü doğal bileşen kullanılan ürünler ve Mr. Wipes markalı ev temizlik ürünleriyle ürün gamını her geçen gün genişleterek tüketici ihtiyaçlarına çözüm buluyor.

Günümüzde 2 bini aşkın ürün çeşidiyle hizmet veren Farmasi, ürünlerini 100.000 m² büyüklüğü olan ve yıllık 500 milyon üretim kapasitesi bulunan tesisinde üretiyor. Sektördeki teknolojik gündemleri yakından takip eden Farmasi, üretim tesisinde son teknoloji dijital makinaları kullanıyor.

Farmasi Üyeliği
Farmasi Ürünleri
Farmasi Makyaj Malzemeleri
Farmasi Cilt Bakım Ürünleri
Farmasi Çocuk Bakım Ürünleri
Farmasi Temizlik Ürünleri
ÜMRANİYE Farmasi Üyeliği
ÜMRANİYE Farmasi Üyeliği
ÜMRANİYE Farmasi Ürünleri
ÜMRANİYE Farmasi Makyaj Malzemeleri
ÜMRANİYE Farmasi Cilt Bakım Ürünleri
ÜMRANİYE Farmasi Çocuk Bakım Ürünleri
ÜMRANİYE Farmasi Temizlik Ürünleri